§ 403 Kdo založí, podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka, nebo hlásá rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Dle článku uvedném v odkazu Miroslav Kalousek žádá policii @PolicieCZ, aby vše prošetřila.

http://www.mediavox.cz/2020/05/04/%c2%a7-403-kdo-zalozi-podporuje-nebo-propaguje-hnuti-ktere-prokazatelne-smeruje-k-potlaceni-prav-a-svobod-cloveka-nebo-hlasa-rasovou-et/

Mně ale řekněte, zda bude @PolicieCZ prošetřovat jiná hnutí, která také potlačují práva a svobody člověka a hlásají zášť vůči jiné skupině osob. Souhlasíte se mnou, že takové hnutí by mělo být postaveno mimo zákon a propagátoři potrestáni?

Pokud nesouhlasíte, pak nesouhlasíte s našimi zákony viz.§ 403.

Pokud souhlasíte, pojďme si teď říct o koho se jedná. Jedním z těch, je politika ČSSD a jejich Kateřina Valachová, která vytvořila doposud neexistující “právo na bydlení“, čímž ona myslí, že Robin-Hoodovským-komunistickým zločinem budeme bohatým brát a chudým dávat. Respektive, že jednu skupinu lidí (pronajímatele) označíme za zlé vykořisťovatele (ačkoliv je to jejich legální živnost) a prostě jim nařídíme, že musí pronajímat neplatičům zadarmo. Ve finále, neplatič nic nesplatí a ani exekuce nepomůže, protože mu bude schválena insolvence, neboť to už navrhla Marie Benešová, aby se tak kvůli Korona viru jednalo.

Místo aby finančně ohroženým skupinám pomohl již existující státní sociální systém, zaplatí to za ně pronajímatelé, na základě vymyšleného “práva na bydlení”. Není tedy rovnost před zákonem a můžeme skončit Orwellovou citací:

Všichni jsou si rovní, ale někteří jsou si rovnější

Vemte to prosím Vás někdo k soudu a zastavte komunistické zlo, kdy se majetky opět budou brát a konfiskovat státem. Protože takovéto “sociální” cítění a jednání od Kateřiny Valachové je něco jako Jidášův, či Brežněvův – Honeckerův polibek smrti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *