Peníze zadarmo existují a pokud víte kde, tak stačí je jen sebrat. Kdysi se úspěšně těžil Bitcoin, pak Ethernet a další. Teď je tu Pí cryptoměna, kterou můžete těžit v mobilu – Váš nový pasivní příjem. A to jako fakt. Naučíme vás to.

Otestovali jsme to za vás a je to tak. Spočítejme si nejdříve co vás to bude stát? Když se začal těžit Bitcoin, jeho prodejní hodnota byla nulová. Byl to projekt nadšenců, kteří věřili ve svobodu. V té době šlo těžit i z obyčejných počítačů pomocí vašeho CPU (toho procesoru co máte ve vašem PC). Požději se těžba (mining) zpomalila a bylo potřeba výkonných grafických karet, dnes už se těží převážně jen přes velmi drahé Bitcoin ASIC mašinky, které složitý algoritmus pro těžbu cryptoměn, v tomto případě Bitcoinu, počítají. Jejich cena je někde okolo 2000USD a víš. Dobrá zpráva je však nová kryptoměna Pí (řecké π).

Kryptoměnu Pí můžete skutečně těžit na svém mobilu, který už dnes má snad každý.  Nejedná se o žádný HOAX!
Pí je naprosto legitimní aplikace, kterou můžete stáhnout na Google Play či v App Store.

Spuštěna byla v březnu 2019 a již v říjnu stejného roku měla přes 1milión aktivních uživatelů, nyní jich má přes 3,5miliónu. Právě teď je čas s těžbou začít, neboť vás to nebude nic stát. Nemusíte kupovat drahou výpočetní techniku a nechávat počítat stále běžet. Jednoduše si apku stáhnete do mobilu a těžíte. Geniální nápad těžit kryptoměnu přes mobil uvedli v praxi lidé pocházející ze Standfordovy univerzity odkud vzešlo mnoho úspěšných počítačových firem jako jsou Google či Cisco Systems. Appka zároveň slouží i jako peněženka, takže vytěženou měnu máte stále u sebe a ne někde v “cloudu”.

Vím, zní to neuveřitelně a mnozí se Vám budou smát, že těžíte měnu, která v současné době nemá žádnou hodnotu. Jenže to Bitcoin v počáteční době také neměl a nyní je hodnota jednoho Bitcoinu 9136USD (cca 217.000Kč). Pokud by Pi nikdy žádnou hodnotu nemělo, nic neztratíte. Pokud by však narostlo, vyděláte, a když by dosáhlo hodnoty současného Bitcoinu, budete hodně, ale HODNĚ nechutně bohatí. V současné době si za 4 dny těžby dokážete vytěžit klidně i přes 23 Pí.

Pokud to chcete zkusit, musíte dostat pozvání od někoho, kdo již těží. Pokud o nikom nevíte, můžete použít náš zvací kód:

PastorTomas

Tak teď už jen ať se to šíří dál, aby jsme z toho opravdu jednou něco měli.

Postup raz, dva, tři:
1.nainstalujte si oficiální Pí appku z Pí Network stránek https://minepi.com/PASSIVEUSD, nebo z Google Play či v App Store.
2.aktivujte appku zadáním zvacího kódu: PASSIVEUSD
3.potvrďte 1x denně v aplikaci potvrzení, že nejste robot a sledujte, kolik jste vytěžili.
(4.pokud chcete sdílejte tuto apku dále, zvýšíte si tím váš výnos)

Pokud se Vám u PI Network nelíbí pyramidové schéma se zvacími kódy, můžete zkusit i jiné kryptoměny, které lze také těžit na mobilu a jsou dokonce již i obchodovatelné. Patří mezi ně např. UPLEXA.

Vždy však dbejte zvýšené opatrnosti a chraňte se před scamem, aby jste nikdy nesdíleli bankovní účty a jiné citlivé informace, protože historie kryptoměn má jak své světlé, ale i temné stránky. Takže možnosti jsou jen dvě. Buďto nevyjde, nebo to vyjde. A nyní nezbývá než jen popřát “hodně Bitcoinů“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *