Na netu koluje tisíce článků o tom, jak zbohatnout, ale většinou se jedná pouze o pyramidové (nezákonné) hry, které z vás budou chtít vymámit peníze a čas. A čas jsou peníze. Ano, můžete napsat a vydat knihu, ale zvládnete to? Takových šílených nápadů je hodně, ale to každý nezvládne.

My však zde pro vás máme skutečný návod k tomu, jak si založit fungující pasivní příjem, a to jak pro ty, kteří disponují nějakými finančními prostředky, ale i pro ty, kteří nemohou (či nechtějí) investovat. A je to velmi jednoduché. Dáme Vám prostě návod k tomu jak mít pasivní příjem tak, aniž by Vás to stálo majlant. Věříme, že se v následujících kategoriích určitě najdete, zhlédnete a “prašule” si nakonec zamilujete, protože se k vám pohrnou, i když budete spát, nebo se budete zrovna koupat v moři.

1.KRYPTOMĚNY (A JAK TĚŽIT V MOBILU)

Investice 0,-Kč / zisk 0,- až statisíce Kč

(návratnost a kdy začnete vydělávat? nikdy až okamžitě)

PÍ NETWORK

Všichni jste určitě slyšeli o kryptoměnách a o tom, jak těžit Bitcoin. Pro to, aby jste však začali těžit Bitcoin, potřebujete velké finanční investice do hardwaru ASIC a to už dneska asi moc lidí dělat nechce. Co ale, kdyby tu byla možnost těžit kryptoměnu ve vašem mobilu? Spíte – těžíte. Jedete do práce – těžíte. Sedíte v kině – těžíte. To by bylo co? A hle, ono to skutečně jde.

Jedna možnost je začít těžit kryptoměnu, která má v současné době hodnotu 0,-Kč. To je stejné, jakou měl Bitcoin hodnotu v roce 2008, ale dnes má jeden Bitcoin hodnotu přibližně 218.000,-Kč.

To znamená, že takováhle těžba je jen pro dobrodruhy a vizionáře, kteří v to věří. Taková měna, kterou lze dnes těžit na mobilu který máte v kapse se jmenuje Pí Network. Kryptoměna je naprosto legitimní aplikace, kterou můžete stáhnout na Google Play či v App Store a budete k ní potřebovat zvací kód. Protože jsme pro Vás Pí testovali, dáme Vám k dispozici náš zvací kód aby jste také mohli začít okamžitě těžit.

Kód je: PastorTomas

Android program Pí NETWORK pro těžbu Pí si stáhněte zde: Google Play či v App Store


UPLEXA.COM

Druhou kryptoměnu, kterou lze těžit na Vašem mobilu, a která je mimochodem již obchodovatelná, je uPlexa, jejíž měnou je UPX, někdy taky $UPX a její současná hodnota je $0.000073. A protože se jedná už o obchodovatelnou měnu, těží se do peněženky. Nestojí vás to nic, mobil běží, a jestli UPX naroste, může to být velmi zajímavé. Dnes si lidi rvou vlasy, proč kdysi netěžili Bitcoiny, zítra si je budou rvát, proč netěžili UPX (uPLEXA).

Android program v češtině uPLEXA pro těžbu UPX si stáhněte zde: uPLEXA.com


2.FOTOVOLTAIKA A SOLÁRNÍ BARONI

Investice 185.000,-Kč / zisk 15.000,- Kč měsíčně

(návratnost a kdy začnete vydělávat? cca 12 let)

Ano, všichni víme, že tahle doba je už pryč, a že na zisky solárních baronů budeme doplácet celý život. Příležitost nám utekla, ale i tak lze z toho ještě dnes něco vytěžit. Pokud vlastníte dům, nebo jste právě dostali do dědictví chalupu, můžete zainvestovat. Existuje možnost vyrobenou solární energii posílat do vřejně sítě, a až ji budete potřebovat, třeba v noci, si ji zase brát zpět. A ten rozdíl, pokud se jedná o přebytky, vám dodavatel energií zaplatí.

Investice skoro 200 tis.Kč se vám za 12let vrátí a přitom ušetříte za vytápění domu a nebudete muset nosit uhlí, štípat dřevo, ani objednávat pelety. Zisky budete sledovat v appce pčes mobil a když se sluníčko zasměje, rozesmějete se i vy. Můžete ji třeba naistalovat dědovi nad hlavu. Bude mít v chalupě teplo a vy ještě vyděláte (ušetříte) pár korun.

Budete si muset na internetu najít pro vás nejlepší podmínky, ale pro modelovou situaci zde uvádíme odkaz na jednoho z nich.

Virtuálníbaterie.cz


3.RENTIÉR NA HYPO

Investice 3 MIL Kč / zisk 250.000,-Kč ročně

(návratnost a kdy začnete vydělávat? 15 let a více, ale ve skutečnosti OKAMŽITĚ, protože vlastně celou dobu splácíte svůj majetek)

Pokud se Vám podaří dosáhnou na hypotéku můžete koupit dům, či byt a pronajímat ho. Ano, vše záleží na lokalitě a stavu nemovitosi, ale zhruba za 19tis Kč lze dům se zahradou snadno pronajmout. Po 15 letech můžete mít hypošku splacenou a získáte tím nemovitost, na kterou by obyčejný člověk těžko kdy vydělal dřív než za 25let.

Dům si nájmem na sebe vydělá a to pasívně bez větších nároků na vaše aktivity s tím spojené, tedy pokud nebudete zrovna příliš často měnit nájemníky. Určitě ale platí, že pokud se o vaše nájemníky budete hezky starat, dlouho u Vás zůstanou.

 


4.INVESTUJTE DO FIREM NAPŘ. RE.VOLT

Investice 12.000,-Kč / zisk 20.000,-Kč ročně

(návratnost a kdy začnete vydělávat? Už za 7 měsíců a koloběžka je od prvního dne vaše)

Investice do firem je stará známá věc, ale téměř vždy se jedná o veliké finanční částky. Lze to i v malém například kupováním komodit jako jsou bavlna, zlato, ropa aj. My jsme však našli firmu kam vložíte pouhých 12.000Kč. Tato firma za Vaše peníze koupí elektrokoloběžku, jejíž jste vlastníkem. Tato firma pak tuto elektrokoloběžku provozuje, nabíjí, udržuje, kasíruje za její použití a vy jen na své appce v mobilu sledujete, jak Vám vydělává. Firma se postará i o pojištění škod aj. Nabízejí tak kompletní servis a vy to máte bez starostí a užíváte si skutečně pasivní příjem, který vážně funguje. Do tohodle businessu může zainvestovat i student, který si vydělal 12.000Kč třeba na brigádě.

Pokud chcete investovat více, můžete koupit víc koloběžek, či skůtr, nebo dokonce i auto.

Odkaz na stránky re.volt


5.PŘÍJMY Z GOOGLE ADS

Investice 250,-Kč za doménu a hosting za rok ( + trocha času)/ zisk několik stovek (tisícovek) za měsíc až statisíce

(návratnost a kdy začnete vydělávat? Klidně už během několika týdnů)

Každé podnikání vyžaduje nápad, dobrý nápad. Pokud jej máte a víte jaké webové stránky by přitáhly návštěvníky, máte to v kapse. Můžete začít třeba i obyčejným blogem a sdílet vaše komentáře na politickou situaci, můžete zveřejnit váš deník či fotit a propagovat nápady na výlet a krásy Česka, můžete udělat fotogalerii správného fitness, učit sebeobranu, nebo učit děti zábavnou chemii. Zkrátka dělějte to, co vás baví a co vám jde dobře. Nejlepší je však si koupit vlastní doménu a založit skutečné webové stránky, neboť blog je přeci jenom trochu považován za doménu druhého řádu, tedy něco podřadného. No a když už to máte, tak kvalitní obsah vašich stránek přitáhne čtenáře. Pak už jen stačí si vložit na stránky Google Ads kód a vyděláváte.

Nejdříve po haléřích, po korunách, pak si všimnete, že najednou nějaký článek se stal populárním, a že Vám vydělal za tři dny 500Kč, protože ho lidé hodně četli. A už vyděláváte. Není to úplně pasivní příjem, ale je to vaše hobby, které vám vydělá a možná vás i uživí.


6.PEER-TO-PEER, lidé půjčují lidem, ZONKY.

Investice min. 5000,-Kč / zisk od 2,99 do 19,99% dle rizika

(návratnost a kdy začnete vydělávat? Klidně už během 10ti dnů)

Pokud máte pár korun, které chcete investovat a nerozumíte komoditám, burze a devizovému trhu, můžete půjčovat lidem. Půjčit jakoukoliv částku kamarádovi je riziko, že se vám nikdy nevrátí. Ani peníze a ani kamarád. Půjčovat lidem v modelu hodně lidí jednomu, funguje a podstatně snižuje riziko. Zonky už existuje na trhu dlouhou dobu a tedy nejedná se něco neprověřeného. Hodně zjednodušeně to funguje takto. Vy investujete svých 5000,-Kč. Tato částka se rozdělí na 25půjček po 200Kč a začínáte vydělávat. Vyberete si riziko a tím i zisk mezi 2,99% – 19.99% a splátka vložených peněz + úrok vám pravidelně chodí na účet. Banky vám v současné době nabídnou na spořícím účtu max. 1-1,2%, u Zonky je nejmenší zisk 2,99%.

Tedy, pokud tohle je co se vám líbí, nechejte své peníze vydělávat

Odkaz na Zonky zde: Zonky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *