Jak jednoduše těžit Bitcoin na vašem domácím PC, Ethereum, Litecoin, Zcash, Dashcoin, Dodgecoin

Nevíte jak jednoduše těžit Bitcoin na vašem domácím PC? Je to možné a snadné, a mluvíme o skutečném Bitcoinu, ne o jiných kryptoměnách typu Ethereum, Litecoin, Zcash, Dashcoin, Dodgecoin a další. Mluvíme o pravdu o Bitcoinu, který by teď snad každý chtěl mít. Tak proč ne vy? Těžba je úplně zadarmo, bez poplatků a bez zadávání platebních karet.
Prostě jen těžíte, i když spíte.

Pamatuji si dobu zhruba před šesti lety, kdy se 1 Bitcoin vyhoupnul na cenu okolo 1.200US, tehdy to bylo asi 30.000Kč. Dnes má hodnotu někde na 56.000USD, tedy hodnotu mezi 1.400 000 – 1.200 000Kč. A kvůli tomu, i kvůli chování Elona Muska, mnozí hledají jak takový jeden Bitcoin získat. My vám zde poradíme cestu, jak to lze.

Ač to zní k nevíře, dnes již lze Bitcoin těžit i na vašem domácím PC. Asi si hned tak nevytěžíte celý Bitcoin, nebo upřímněji, moc asi ani nezbohatnete, ale možnost tady je. Budete tak vlastnit nějakou tu tisícinu Bitcoinu a to už stojí za to, ne?

Jde to velmi hravě a stačí si jen nainstalovat těžební software od KRYPTEXu, spustíte přes noc své PC a těžíte. Jak říkám, nestanete se asi hned krypto-barony, ale už to, že vlastníte část Bitcoinu, vás zařadí mezi krypto-elitu.

Počítač tedy máte, je to vlastně to “železo”, na kterém pravděpodobně teď čtete tento článek, a to Vám uplně stačí. Samosřejmně, že výtěžnost Bitcoinu bude záviset na výkonu vašeho počítače, ale i ten obyčejný, kancelářský, může něco vytěžit. Tedy přejeme vám hodně úspěchů v těžbě a staňte se jedním z nás.

Těžební software zde: KRYPTEX

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *